Tuğçem Organizasyon Artvin Yusufeli Kına Düğün Nişan Organizasyon Gelinlik Kiralama

TUĞÇEM ORGANIZASYON ARTVIN YUSUFELI KINA DÜĞÜN NIŞAN ORGANIZASYON GELINLIK KIRALAMA


 

Tuğçem Organizasyon

İşletmemiz Artvin Yusufeli Kına Düğün Nişan Organizasyon Gelinlik Kiralama Çeyiz Ürünleri Satışı Olarak Artvin Yusufeli'nde faaliyet göstermektedir Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendimize ilke edindik 

Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark oluşturmak için varız.
Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan onur duymaktayız.

Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; İslami Düğün Organizasyonlarında başta Trabzon olmak üzere Türkiye çapında aranan organizasyonlar arasında lider olmak, özel günlerin en çok tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz.

DÜGÜN ORGANİZASYONU – TANYA ORGANİZASYON

 

TÜM HİZMETLERİMİZ

NELER YAPIYORUZ?

  

Kına Organizasyon

Artvin Yusufelin'de hizmet verdiğimiz bu sektörde yıllardır birçok çiftimize kına organizasyonu düzenleyerek bu özel günlerini ölümsüzleştirdik

 

 

BİZE ULAŞIN

  

ÇALIŞMA SAATLERI

Hafta İçi : 08:00-18:00
Cumartesi: 08:00-18:00
Pazar:08:00-18:00


Artvin Yusufeli Tuğçem Organizasyon

 

İLETIŞIM BILGILERI

Yusufeli Artvin

Yetkili : Firkat BASINÇ
Cep :
Tel : 

 

TUĞÇEM ORGANIZASYON ARTVIN YUSUFELI KINA DÜĞÜN NIŞAN ORGANIZASYON GELINLIK KIRALAMA
CEP: 0

© copyright tuğçem organizasyon artvin yusufeli kına düğün nişan organizasyon gelinlik kiralama