"Ajandahaber" iyi haber

Ajanda Haber, "iyi haber" 

 

Ajanda Haber Mersin’de faaliyet gösteren haber ajansı, mottosunu "İyi haber" diyerek habercilikteki yerini belirledi. 

 

Ajanda haber, 15 günde bir yayınlanan basılı gazetesi ve Dijital ortamda internet gazeteciliği yapmaktadır. Doğruluk ilkesi ile hareket etmektedir. Amaç olarak kendisine "İyi insanlar iyi şeylere layıktır. 'iyi haber' iyi insanlar içindir. Diyerek tarafını belli etti. 

Ajanda haberin gayesi "İyi haber" 

Amacı bilgi kirliliği yaşandığı, yalan haberlerin her an çıktığı, kişi menfaatlarinin toplum menfaatinin üstünde olduğu zamanda ilkeli duruşu ile örnek gazetecilik sergilemektedir. 

Siyasi duruşu "İyi haber" 

Siyasete bulaşmadan siyasetin içinde olmak elbette zordur. Ajandahaber'in sahibi Genel Müdürü Ufuk Erhan Özaydın "Biz zor zamanların adamıyız, siyasete alet olmak istemeyiz. Doğru olan ne varsa biz o taraftarız. Tarafsız kimliğimizi koruyacağız." dedi. 

13 yıldır çizgimizi koruduk

"13 yıldır çizgimizi koruduk, bu bizim istikrarımızı gösterir, yaptığımız haberlerde bugüne kadar kimseye iftira atmadık, yalan haber çıkarmadık. Herkes tarafından seviliyoruz kimseye yanlışımız olmadı, bunu takipçilerimiz çok iyi bilir." dedi 

 

Mersin siyasetten daha fazla ekonomisi ile Dünyada ve Türkiye’de tanınmakta liman kentidir. Liman Mersin ekonomisine hareket katmaktadır. Ekonomi ve aktüel haberler bu kentin vazgeçilmezi. 

Karadeniz haberleri sizlerle

Bugünden itibaren Karadeniz Bölgesi haberleri, İç Anadolu haberlerini yayınlayacağız. Yerel gazete olmaktan çıkan ajandahaber, ulusal alanda haber yapmaya başladı. Kendilerine teşekkür ederiz, hayırlı olsun diyoruz. 

 

Bugüne kadar ajandahaber'in yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve takipçilerimize yakında sürprizleri olacak. Geleceğin habercileri buradan yetişecek. Bunu takipçilerine bir karşılık değil, bir teşekkür olarak vermek istiyor. 

 

Bize haber akışı sağlayan tüm destekçilerine teşekkür ediyor. . 

 

Bizimle kalın bizden ayrılmayın. "İyi haber" iyidir. 

www.ajandahaber.com